selimiye pansiyon butik otel oda kahvaltı marmaris muğla
2

Selimiye Pansiyon Otel ve Oda Kahvaltı Konsepti Marmaris/Muğla

Selimiye pansiyon otel ve oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren bir tatil beldesi olarak öne çıkmaktadır. Köyün tarihine baktığımızda  geçmişteki isminin Losta olduğunu görüyoruz. 2 km boyunca uzanan bir sahil şeridine sahip olan Selimiye‘de pansiyon, butik otel, konsept kafe ve restaurantlar ağırlıktadır. Yaz aylarında tekne sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği bir koy olan Selimiye, sakinliği ile huzur arayan tatilcilerin gözdesi olarak öne çıkmaktadır.

Selimiye Konaklama ve Ulaşım

Oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren birçok pansiyon bulunan tatil beldesinde butik oteller de bulunmaktadır. Selimiye Köyü, Muğla ili Marmaris ilçesine bağlıdır. Muğla’ya 102 km, Marmaris merkezine 45 km, İstanbul’a 763 km, İzmir’e 303 km, Ankara’ya 680 ve Bodrum’a ise 190 km uzaklıkta bulunmaktadır. Köyümüze hava yolu ile ulaşmak için iki havalimanı  seçeneği bulunuyor. Bunlar Bodrum ve Dalaman. Bodrum Havalimanı 180 km, Dalaman Havalimanı ise 130 km mesafede bulunmaktadır.

 

selimiye-butik-otel-kalinacak-yerler
selimiye oda kahvaltı restaurant tavsiye
selimiye pansiyon tavsiye yorumlar nerede kalınır ulaşım
selimiye pansiyon yorum deniz tekne turu

Selimiye'de Tekne Turu

Selimiye tekne turu yapılmadan gidilmemesi gereken bir tatil beldesi. Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimiz için anlaşmalı olduğumuz tekne ile Selimye‘nin seçkin koylarında gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. Pansiyonumuzun yakınında yer alan iskeleden sabah saatlerinde alınan misafirlerimiz gün boyu koyları gezerek denizin ve güneşin keyfini çıkarabilmektedir. Turumuz sabah kahvaltısı’nı pansiyonumuzda yaptıktan hemen sonra başlamaktadır. Teknede misafirlerimiz için hazırlanan nefis öğle yemeği ve sürpriz ikramlarla keyifli bir yolculuk yapmanız mümkün. Konaklama süresince tekne turu yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde sizin adınıza rezervasyon yapılmaktadır.

Call Now Button